organizacja klasycznego wesele na sali

Artykuł partnera.

Dzień, w którym stajemy na ślubnym kobiercu, jest jednym z najważniejszych i najbardziej magicznych w naszym życiu. Zwykle poprzedzony jest długimi przygotowaniami. Na samym początku stajemy przed wyborem miejsca zaślubin oraz imprezy weselnej. Chcąc zapewnić sobie niesamowitą scenerię, warto wziąć pod uwagę plener!

Klasyczne wesele na sali

Na organizację wesel plenerowych możemy sobie pozwolić wyłącznie w okresie letnim, kiedy na zewnątrz jest ciepło. W pozostałych miesiącach musimy rozejrzeć się za odpowiednią salą. Jeżeli szukamy sali, która położona będzie wśród pięknych okoliczności przyrody, z dala od zgiełku miasta, to z pewnością zachwyci nas restauracja Na Skrajnej. Zlokalizowana jest siedem kilometrów od Warszawy w klimatycznym, sosnowym lasku. W zależności od liczby zaproszonych gości do wyboru jest sala, która pomieści dziesięć osób, osiemdziesiąt oraz sto pięćdziesiąt. Wystrój sali oraz ofertę znaleźć można na stronie Naskrajnej.pl. Na weselu bardzo ważne jest też menu, a to w tej malowniczo usytuowanej restauracji jest na najwyższym poziomie.

Ślub i wesele w plenerze

Marzy Ci się ślub niczym z amerykańskiego filmu, kiedy to przysięgę małżeństwa składa się na łonie natury? W Polsce również jest to możliwe! Decydując się na ślub w ogrodzie sosnowym restauracji Na Skrajnej, nie trzeba martwić się wynajmem białej altany ślubnej, podestu dla Pary Młodej i urzędnika, białym bądź czerwonym dywanem, krzesłami czy oświetleniem, ponieważ to wszystko znajduje się na wyposażeniu. Ale jeśli wolimy tradycyjny ślub w urzędzie stanu cywilnego, a jedynie chcielibyśmy się bawić w plenerze, to jest to jak najbardziej możliwie. Co więcej, wesele w plenerze jest coraz bardziej popularne, gdyż wiąże się z niesamowitym klimatem. Pierwszy taniec pod gołym niebem, wśród promieni słońca i śpiewu ptaków, to wręcz idealna sceneria, która na zawsze zapisze się w pamięci.

Gdzie zorganizować wesele? W okresie letnim warto rozważyć wesele plenerowe, a jeśli stawiamy na klasykę, to wybierzmy salę, w której też można stworzyć klimat rustykalno – sielski. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.