łazienka z lustrem

Kąpiel w gustownie urządzonej łazience jest miłym rozpoczęciem bądź zakończeniem dnia. Bez względu na to, czy nasza łazienka jest obszerna, czy też maleńka jest sposób, by wyglądała elegancko i zachęcała do toalety. Ściany w kafelkach lub farbie wodoodpornej to tylko mały element dobrego wystroju pomieszczenia.

Łazienka z klasą

Przede wszystkim łazienka musi być funkcjonalna i wygodna. Poruszając się po niej, chcemy czuć swobodę i przestrzeń. Nawet w małej łazience możemy tę przestrzeń osiągnąć, rozwieszając na ścianie lustra na wymiar o interesujących nas kształtach.

Wcale nie muszą być w tradycyjnym prostokącie. Świetnie wyglądają lustra na wymiar owalne i jajowate. Stojąc przy takim zwierciadle, nasze odbicie jest wierną kopią portretu. Na jednej ścianie możemy rozwiesić ogromne lustro lub kilka małych, z czego jedno musi być centralnie nad umywalką, by móc swobodnie z niego korzystać.

Stylowa łazienka musi być przystosowana do wszystkich domowników, korzystających z toalety i kąpieli. Zarówno małe dzieci , jak i osoba dorosła, powinny mieć swobodny dostęp do lustra. Dziecku możemy zawiesić taflę nieco niżej, by mogło się w niej przejrzeć bez podskakiwania, czy wchodzenia na taboret. Ale lepiej do tego celu można wykorzystać lustra na wymiar. Wówczas będą ani za duże, ani za małe.

Obowiązkowo ładna toaleta w każdym domu!

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami i przebywać w dobrze zaprojektowanym mieszkaniu. Stylowa łazienka, nadążająca za duchem czasu, jest obiektem bardzo pożądanym przez większość ludzi.

Czy to będzie wieś, czy duże miasto Rzeszów, ładna łazienka jest w cenie. Gustownie urządzona, posiadająca szklany prysznic, pomoże szybko zmyć z nas  kurz i pył, nagromadzony w ciągu całego dnia. Wanna jest dobra do dłuższego relaksu, natomiast gdy wskazany jest pośpiech, szybkie obmycie się wodą z prysznica, przyniesie natychmiastowy efekt i ulgę.

Matowy szklany prysznic pozwala na intymność. Swobodnie możemy kąpać się pod prysznicem i z zewnątrz tylko słychać plusk wody, natomiast sylwetka kąpiącej się osoby jest zakryta. Stylowa łazienka utraci swe piękno, jeżeli nie będziemy utrzymywać w niej porządku. Musimy zawsze o nią dbać, wówczas wciąż będziemy cieszyć się luksusem, jakim jest posiadanie dobrze urządzonej łazienki.

Posiadanie łazienki to nie wszystko

Łazienkę możemy wyposażyć w ekskluzywne lustra, szklany prysznic, ładną opływową umywalkę i wygodny sedes. Do szafki wiszącej na ścianie schowamy różnorodne kosmetyki do pielęgnacji ciała, zamykając je oszklonymi drzwiczkami.

Wiele dobrych luster kupimy w hurtowni szkła Rzeszów https://www.rkglass.pl/uslugi/lustra-na-wymiar/. Stylowe zwierciadła z ramką i bez niej, w przeróżnych kształtach i wielkościach, zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Lustra odporne na korozję i wilgoć są najlepsze do wykorzystania w łazience, gdzie nagminnie powietrze jest wilgotne od pary wydobywającej się podczas kąpieli.

modna łazienka
Źródło: Pixabay.com

Wielki magazyn szkła różnego przeznaczenia

W Rzeszowie możemy nabyć nie tylko lustra, ale wiele odmian kabin prysznicowych. Mogą one być zasuwane bądź otwierane skrzydłem wahadłowym. Szkło o politurze dawnych szklanych pustaków jest ówczesnym elementem kabiny prysznicowej.

Hurtownia szkła ma na swym stanie lustra, balustrady, szklane ściany, szkło laminowane i in. Do łazienki zawsze starajmy się o lustra na wymiar. Aby wybrać najlepsze lustro, najpierw mierzymy centymetrem wolną od lustra ścianę i z tymi pomiarami powinniśmy skierować się do hurtowni szkła.

Tam z pomocą pracownika nabędziemy wszystko, co nam potrzebne do zaopatrzenia łazienki. Zwierciadła zawieszone w łazienkach nadają odpowiedni klimat tym pomieszczeniom. W zbiorowych łazienkach należy umieścić kilka luster o różnych gabarytach. Jest to podyktowane różnorodnością osób korzystających z dóbr miejskich.

W hurtowni szkła oprócz zwykłych luster mamy lustra typu weneckiego, a także oszklone kolorowe drzwi skrzydłowe do szaf z motywem lub bez niego. Do nabycia są również szklane balustrady na balkon lub zadaszenie. Są również szklane ściany, którymi możemy pokryć wierzch budynku. Jeśli szukamy szkło kominkowe albo satynowe, także znajdziemy je w Rzeszowie.

 

One Thought on “Modna łazienka z pięknymi lustrami”

  • Jestem właśnie po remoncie łazienki ? jako miłośniczka prostoty i minimalizmu zdecydowałam się na harmonię w stylu skandynawskim. Oczywiście lustro też ma odpowiednie miejsce w mojej łazience ? Wyszło rewelacyjnie! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.