stol rozkładany na weselu

Jednym z największych problemów firm, w których na co dzień nie ma konieczności zapewnienia dużej ilości stołów i miejsc do siedzenia, jest organizowanie różnego rodzaju spotkań okazjonalnych, w których bierze udział nieco więcej osób niż zwykle. W takich sytuacjach bardzo przydają się przechowywane na co dzień np. w pomieszczeniach magazynowych stoły składane. Takie meble często naprawdę mogą uratować sytuacje. W artykule dokładniej opisujemy, jakie są największe zalety takich stołów oraz w jakich miejscach, oraz przy prowadzeniu, jakiego rodzaju działalności szczególnie warto jest mieć do nich dostęp.

Budynki biurowe

We wstępie naszego tekstu wspomnieliśmy o tym, ze brak wystarczającej ilości stołów może być czasem dużym problemem w przypadku firm, w których na co dzień nie ma aż tak dużych potrzeb. Taka sytuacja jest przede wszystkim w budynkach biurowych. Na co dzień pracownicy korzystają w nich z biurek oraz w umieszczonych w różnych miejscach, np. w pomieszczeniach socjalnych, niewielkich stołów. A co jeżeli w pewnym momencie powstanie potrzeba zorganizowania większego spotkania lub konferencji dla większej ilości osób, z gośćmi zaproszonymi także z zewnątrz firmy? Co jeżeli będzie potrzeba zorganizowania jakiegoś potkania okazjonalnego, np. świątecznego?

Możliwość wykorzystania w tym celu przechowywanych na co dzień w magazynie stołów składanych bardzo ułatwi zorganizowanie takiego spotkania i zapewni np. możliwość umieszczenia na nich przygotowanych przekąsek czy napojów.

Sale weselne i bankietowe

Jak tłumaczy nasz rozmówca, doradca klientów z firmy Meblant, jednego z najbardziej cenionych w kraju  producentów i dystrybutorów różnego typu mebli, także np. stołów składanych: „Stoły składane są niezbędnym elementem wyposażenia przede wszystkim w obiektach, w których na co dzień organizowane są bankiety, konferencje, szkolenia lub wesela. W nie każdym takim spotkaniu bierze przecież udział taka sama liczba gości. Nie w każdym też są takie same potrzeby, dotyczące ilości miejsca, żeby prezentować przygotowane materiały reklamowe, przekąski czy posiłki. Zastosowanie stołów składanych pozwoli nie tylko zapewnić odpowiednią ilość miejsca do zorganizowania danego rodzaju spotkania, ale także zadbać o dobry wygląd sali”.

W niektórych tego rodzaju miejscach  stosuje się wyłącznie stoły składane. Dzięki temu zawsze ma się możliwość umieszczenia na sali wyłącznie takiej ilości stołów, ile potrzeba. Takie rozwiązanie może też zwiększyć ilość oferowanych usług. Brak stołów, które są ustawiane na stałe w pomieszczeniu daje też bowiem możliwość organizowania także dyskotek czy potańcówek, na których stojące nawet w kącie stoły tylko by przeszkadzały i ograniczały ilość dostępnego miejsca.

Firmy cateringowe

Tego typu meble często są także bardzo ważnym elementem wyposażenia firm cateringowych. Takie firmy często bowiem nie tylko oferują usługi gotowania i dostarczania odpowiedniej ilości ciepłych posiłków, ale również zapewniają miejsce do ich umieszczenia. Mogą to zrobić tylko z zastosowaniem stołów składanych. Bez nich nie byłoby na to szans, żeby wraz z przygotowanymi daniami dostarczyć do klienta także stoły, na których zostaną one umieszczone.

Wskazane wyżej przypadki, to oczywiście jeszcze nie wszystkie miejsca, w których często korzysta się ze stołów składanych. Tego typu meble kupują także np. klienci prywatni, którzy nie mają odpowiedniej wielkości zwykłego stołu, żeby zaprosić np. na obiad większą ilość gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.