Kobiety w różowych sukniach stojące tyłem

Rola świadka na ślubie jest bardzo ważna. Poza obowiązkami formalnymi, które wynikają z piastowania tego stanowiska, liczy się również wsparcie dla młodej pary. Dlatego jeśli jesteś świadkową, stajesz się po części prawą ręką przyszłej żony.W takiej sytuacji dobrze jest wybrać mądrze swoją kreację. Dlatego przygotowaliśmy mini poradnik, jaka sukienka dla świadkowej jest najlepsza.

Kolory mają duże znaczenie

Świadkowa jest pewnym wzorem na weselu. To trzecia najważniejsza osoba podczas całej uroczystości, tuż za młodą parą. Dlatego w tej roli trzeba prezentować się nienagannie i wyznaczać pewne kanony. Co bardzo istotne kolorystyka sukienki powinna odpowiadać głównemu motywowi kolorystycznemu wesela. Nie możesz zdecydować się na kolor biały, ponieważ w polskiej tradycji jest on zarezerwowany głównie dla panny młodej. Także należy unikać czarnego, czerwonego i innych jaskrawych odcieni. Tutaj na przeszkodzie stoją zasady ogólnej elegancji. Stawia ona przede wszystkim na ciemne i stonowane barwy. Jednak ostateczne zdanie należy do panny młodej. A co z długością? Jaka sukienka dla świadkowej będzie najlepsza?

 

 

Jaka sukienka dla świadkowej? Długość to kwestia indywidualna

Jeśli zastanawiasz się, jaka sukienka dla świadkowej sprawdzi się idealnie podczas wesela, zwróć również uwagę na długość. Tutaj także odradza się popadanie w skrajności. Nie może być ona zbyt krótka, ponieważ rodzaj uroczystości sprawia, że tak nie wypada. Z drugiej strony wybór sukienki do samej ziemi, może okazać się mniej praktyczny i jednocześnie będzie przesadą w drugą stronę. Wtedy radość z wesela zmienia się w uroczystą galę. Najlepszy w tym przypadku jest umiar. Modele delikatnie przed kolano lub za są rozsądnym wyborem.

Dopasuj sukienkę do swojej figury. Podpowiadamy, jak to zrobić

 Kolorystyka i długość sukienki mają duże znaczenie podczas każdego ważnego spotkania. Trzeci element, który zamyka całą kompozycję, to właściwe dopasowanie stroju do swojej figury. Wszystkie zabiegi związane z doborem odcieni oraz optymalną długością kreacji legną w gruzach, gdy ubranie, jakiekolwiek leży na Tobie źle. Dlatego jaka sukienka dla świadkowej jest najlepsza ze względu na typ figury?Osoby z kształtem ciała o nazwie gruszka, mogą zwrócić uwagę na rozkloszowaną kreację. Jeśli jesteś klepsydrą, podkreśl swoją talię i wybierz dopasowane do ciała modele. Kobiety o figurze jabłka niech zainteresują się podkreśleniem własnego biustu i zdecydują się na sukienki kopertowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.