Kobieta ogląda foto album w domu

Artykuł partnera.

Zdjęcia od zawsze pozwalały uwiecznić nam wyjątkowe chwile w naszym życiu. Dzisiaj nawet dziennie potrafimy wykonać ich kilkaset, ale przeważnie znajdują wśród nich takie, które chcemy zachować na dłużej. Jak możemy to zrobić poza zapisaniem ich w pamięci telefonu?

Tradycyjne albumy w nowej odsłonie

W naszych domach posiadamy przeważnie duże ilości albumów z rodzinnymi zdjęciami. Co prawda, dziś już tak często nie wywołujemy zdjęć, ale nadal gromadzimy je na komputerze lub telefonach. Niekiedy jednak takie wywołane zdjęcia mogą okazać się świetnym prezentem na rocznicę, urodziny czy święta.

Ciekawą propozycją mogą okazać się fotoalbumy online – czyli tradycyjne albumy, które można zamówić przez internet. Jednak nie muszą one wyglądać jak tradycyjne, w których posiadamy foliowe wkładki. Na rynku są firmy (jak np. Labilab), które umożliwiają stworzenie takiego albumu w formie książki. W ten sposób możemy obdarować kogoś lub zamówić dla siebie naprawdę wyjątkowy album, który będzie nie tylko ciekawie się prezentował na półce, ale jego przeglądanie będzie również bardzo przyjemne.

Nowoczesna technologia druku pozwala na zachowanie wysokiej rozdzielczości zdjęć, co w połączeniu z odpowiednim tuszem i papierem, pozwala cieszyć się szczegółami zdjęć, co przy nowoczesnych aparatach jest bardzo istotne.

W zależności od firmy realizującej takie usługi, albumy mogą posiadać określoną ilość zdjęć. W takim wypadku, gdy posiadamy ich nieco więcej, np. z rodzinnego wyjazdu, możemy stworzyć ciekawą książkę ze zdjęciami, opowiadającymi historię naszego wyjazdu. Pomysłów na wykorzystanie fotoalbumów może być wiele – ogranicza nas tylko wyobraźnia..

Wywoływanie zdjęć nie tylko do albumu

Jeżeli jednak nie planujemy wykonywać całego albumu, a chcemy wywołać kilkanaście zdjęć, można również skorzystać z takiej możliwości online. Wspomniana firma Labilab posiada bogatą ofertę dotyczącą wydruku zdjęć – pod względem formy, rozmiaru i użytego papieru. W ten sposób można spersonalizować zdjęcia tak, by mogły idealnie pasować do posiadanych albumów lub pełnił rolę ozdoby (np. zdjęcia z białymi ramkami).

Czy opłaca się wywoływać zdjęcia?

Nośniki elektroniczne mają jedną wadę – mogą zostać uszkodzone na tyle poważnie, że utracimy ważne dla nas zdjęcia. Nie każdy chce trzymać je w chmurze lub co jakiś czas zgrywać na inny nośnik. Rozwiązaniem mogą być właśnie fotoalbumy lub wywołane zdjęcia, które nie tylko pozwolą na zachowanie naszych fotografii w bezpiecznej formie, ale dadzą również wiele radości, gdy będziemy je przeglądać przy różnych okazjach, bez konieczności wyrywania sobie telefonu lub myszki z rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.